Co ostatnio oglądałeś i jaka twoja ocena?

Lubisz oglądać film? Kto nie lubi! Wszelkie nowości, informacje i dyskusje związane z filmami.
Autor tematu
Awatar użytkownika
Diesslay

#55 1 mar 2018, o 18:33

Piszcie co oglądaliście i jak to oceniacie! Liczą się filmy jak i seriale (nawet te które obecnie oglądacie)

Harry Potter (wszystkie części): 7/10
Zabójcza broń (3 cześci jak na razie): 8.5/10
The Walking Dead (na bieżąco jestem): 7/10 - coraz gorzej ale oglądać się da

Awatar użytkownika
Reptil
Użytkownik

#58 1 mar 2018, o 21:35

Z racji tego że uwielbiam filmy to sporo ich znam ale z ostatnich filmów i seriali to tak :
Seriale:
Dexter (8/10)
Breaking Bad (10/10)
Big Mouth (9.5/10 ; kreskówka)

Filmy:
Prawo Zemsty (10/10)
Geostorm (5/10)
Przełęcz Olacałych (10/10 ; płakałem przy tym)

Awatar użytkownika
Lorgen
Użytkownik

#65 2 mar 2018, o 16:07

Za filmami nie przepadam, ale seriale lubię.

Wikingowie - najlepszy serial na świecie, moje życie stało się lepsze już po pierwszym odcinku xd
Prison Break - moim zdaniem początek spoko, potem troszkę zamuła dlatego nie skończyłem go.
Gra o Tron - też świetny serial, lubię właśnie taki klimat jak w Wikingach czy tym serialu.
Breaking Bad - całkiem spoko.

Awatar użytkownika
psp.christmas_
Użytkownik

#85 18 mar 2018, o 01:01

Wikingowie - 11/10  lagerta #sex #dlaczegopriestsieniezgodził (no i ch.. forum zablokowane +18 :/ cały misterny plan w pi..)
The Walking Dead - 8/10 Aktualnie coraz lepiej, pierwsze połowa 8 sezonu mehh, ale druga #wybuch  #wantmorejesus
Gra o Tron - 9/10 #deathforcersei
Rick & Morty - still wait for 4 sezon. wubba lubba dab dab 
Flash - 7/10 trochę ostatnio taki burdel ale nadal the best hero in the wooooorld #teamirisdie

Ostatnie filmy...

Botoks - 0/10 nie że jebać Vege bo inne jego produkcje spoko, ale botoks to kupa spierd*****nych ujęć, i scen które ktoś skleił za pomocą gówna? 
Justice League - 8/10 nie sądziłem że Aquaman może być niezgejowacony(?), nawet.. "filmowy" Flash (still not the same) nawet fajnie, Wonder Woman 💕
Wonder Woman - 8/10 chwilami nudzący bo whaat kobieta super bohater? byłą supergirl, niby wypaliło, ale nadal shit. No ale jednak udało się zbudować kobiete superbohater, amazonke która swoim emmm imidżem czy działaniem marketingowym DC dorasta do poziomu Flash, Superman, Blantmana. 

Bla, bla bla... :D 

ODPOWIEDZ

Wróć do „Filmy”